Jaka karta tarota pokazała sięTak więc nie będzie dla niego problemem to, że masz dziecko z poprzedniego związku. On i tak będzie się za wszelką cenę starał się zapewnić Wam szczęście. Tak więc możesz patrzeć w przyszłość z optymizmem, spotkałaś bardzo dobrego mężczyznę.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Moc położenie normalne

Na początku będzie Ci się wydawać, że partner zaakceptował Twoje dziecko, jednak w dłuższym okresie czasu sytuacja ulegnie pogorszeniu. W kłótniach będzie Ci wręcz wypominał to, że musi opiekować się nie swoim dzieckiem. Tak więc zastanów się czy taki układ ma sens.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wisielec położenie normalne

Mężczyzna o którym myślisz jest nieodpowiedzialny i nie nadaje się na to, aby opiekować się dzieckiem. Tak więc nie licz na to, że stworzycie szczęśliwą rodzinę. Zdecydowanie lepszym wyjściem dla Ciebie byłoby poczekać na inną osobę, która będzie potrafić się zająć Tobą i dzieckiem.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Śmierć położenie normalne

Mężczyzna zaakceptuje Twe dziecko, będzie starał się otoczyć je jak najlepszą opieką. Tak więc nie masz się czym martwić. Twe obawy są nieuzasadnione, mężczyzna ten jest odpowiedzialny i doskonale sprawdzi się w roli ojca. Możesz więc patrzeć w przyszłość z optymizmem.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Umiarkowanie

W pewnym sensie mężczyzna o którym myślisz zaakceptuje Twoje dziecko, jednak nigdy nie będzie traktował go jak swoje. Zawsze będzie między nimi jakiś dystans. Mimo tego nie powinno to przekreślać Waszego związku. Mężczyzna będzie się o Was troszczył, tak więc koniec końców będzie Ci z nim dobrze.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Diabeł położenie normalne

Niestety, ale nie ma żadnych szans na to, aby mężczyzna o którym myślisz zaakceptował Twe dziecko. Wręcz przeciwnie zawsze będzie traktował je jako coś niechcianego, jako mur pomiędzy Wami. Tak więc dla dobra małego nie decyduj się na ten związek. I tak na dłuższą metę nie ułożyłoby się Wam z powodu sporych różnic w charakterze.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wieża położenie normalne

Twe dziecko będzie przyczyną licznych nieporozumień pomiędzy Tobą, a partnerem. Tak więc nigdy on nie zaakceptuje tego że masz dziecko z kimś innym. W dłuższej perspektywie czasu będzie to dla Ciebie irytujące, wręcz nie do zaakceptowania. Dlatego też lepiej nie wiąż się z tym mężczyzną.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Gwiazda położenie wróżka normalne

Mężczyzna o którym myślisz zaakceptuje Twe dziecko, można wręcz powiedzieć, że nie będzie zwracał uwagi na to, że nie jest biologicznym ojcem. Dlatego możesz śmiało wiązać z nim przyszłość. Jest odpowiedzialny i obrotny, tak więc będziesz mogła na nim polegać.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Księżyc położenie normalne

Niestety, ale nie ma szans na to, aby mężczyzna o którym myślisz zaakceptował Twe dziecko.


Copyright © 2017 portal ezoteryczny