Musisz liczyć się z najgorszym


Informacje

Dodany: 2017-11-21
Kategoria: Kursy tarocistki

Tagi dla artykułu

profesjonalna wróżka, szeptunka, wróżbiarstwo, wróżka na telefon

foto
Jaka karta tarota pokazała się


Tracisz tylko wróżbiarstwo przez to nerwy. Nie ma sensu się obawiać, gdyż w pracy jesteś osobą cenioną. Tak więc nawet, gdyby redukowano etaty, Ty i tak pozostaniesz na stanowisku.

Wróżba od tarota: Kapłanka- położenie normalne

Jesteś osobą pracowitą, solidną, i dzięki właśnie tym cechom nie grozi Ci degradacja ze stanowiska. Dlatego przestań się zamartwiać, ponieważ tracisz przez to nerwy. Pracownicy sumiennie wykonujący swe obowiązki są w cenie, dlatego jesteś nie do ruszenia.

Wróżba od tarota: Cesarzowa- położenie normalne

Szykuje się redukcja etatów w miejscu, gdzie pracujesz, na szczęście nie dotknie to Ciebie. Utrzymasz się na stanowisku dzięki swej pracowitości. Tak więc warto było się starać, ponieważ teraz w trudnych czasach dzięki solidności utrzymasz się w pracy.

Wróżba od tarota: Cesarz położenie normalne

Nie masz się na razie czego obawiać, co wcale nie znaczy, że masz osiadać na laurach. Tak więc w dalszym ciągu sumiennie pracuj, pozwoli to nie tylko na utrzymanie stanowiska, lecz być może awans.

Wróżba od tarota: Rydwan – położenie normalne

W czasach kryzysu wielu ludzi obawia się o swoją pozycję. Nie inaczej jest z Tobą. Na szczęście te obawy nie mają podstaw. Jesteś osobą cenioną w firmie, Twa pozycja nie podlega dyskusji. Możesz więc spać spokojnie.

Wróżba od tarota: Sprawiedliwość- położenie normalne

Niestety, ale wszystko jest możliwe. Także degradacja ze stanowiska. Najlepszą radą jaką mogę Ci udzielić, to zastanowienie się co jeszcze potrafisz. Być może posiadasz talenty do innych rzeczy na których można by zarobić. Jeśli tak zacznij to robić. Oczywiście nie jest powiedziane że degradacja nastąpi, aczkolwiek najbliższy czas będzie bardzo gorący i należy być przygotowanym na każdą ewentualność.

Wróżba od tarota: pustelnik położenie normalne

Jako że miejsce w którym pracujesz dotykają kłopoty finansowe, istnieje prawdopodobieństwo redukcji etatów. Jak wiadomo może ona dotknąć każdego. Warto więc przygotować się na najgorsze i mieć w zanadrzu jakąś inna opcję. Tak więc myśl o przyszłości, miej plan awaryjny, który wdrożysz w razie degradacji na stanowisko, które nie będzie Ci odpowiadać.

Wróżba od tarota: Koło Fortuny położenie normalne

Nie grozi Ci degradacja ze stanowiska. Jesteś pod dobrą gwiazdą, szczęście będzie Ci sprzyjać. Tak więc możliwy jest raczej awans, aniżeli degradacja. Śpij więc spokojnie, zobaczysz że wszystko ułoży się tak jak tego oczekujesz.

Wróżba od tarota: Moc – położenie normalne

Redukcja etatów jest bardzo prawdopodobna, na szczęście nie dotknie Ciebie. Pracowitość i sumienność, które Cię cechują sprawiają że Twój byt w firmie jest niezagrożony. Nie zmieniaj więc swego podejścia, a na pewno będziesz liczyć się na rynku pracy.

Wróżba od tarota: wisielec- położenie normalne

Musisz liczyć się z najgorszym.

Komentarze: 5


noavatar.png
Donovan 2017-11-24

Zafascynowało zgniata szalenie

noavatar.png
Hipolito 2017-11-24

az przyjacielsko poczytać

noavatar.png
Weldon 2017-11-24

kultowym sposobem notowane

noavatar.png
Luigi 2017-11-24

grzecznie się przeglądało

noavatar.png
Kurt 2017-11-25

wiesz zaintrygować problemem


Copyright © 2017 portal ezoteryczny